top of page

Sebastian Murglin

MENU

Rekomendacje

Zachęcam do zapoznania się z rekomendacjami Klientów, z którymi dotychczas miałem przyjemność współpracować. 

Opinie klientów są niezmiernie istotne dla rozwoju oraz sukcesu mojej działalności. Ze wszystkimi opiniami mogą się Państwo zapoznać w katalogu portalu Trojmiasto.pl. Poniżej zapraszam do zapoznania się z treścią kilku z nich:

"Po zakończonym procesie uzyskania kredytu, z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi Pana Sebastiana. Przez cały czas współpracy doświadczaliśmy wzorowej profesjonalności oraz zaangażowania. Pan Sebastian był zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na każde nasze pytanie, co sprawiało, że czuliśmy się pewnie i komfortowo na każdym etapie procesu. Szczególnie doceniamy bardzo dobry kontakt, dzięki któremu mogliśmy szybko rozwiązywać wszelkie wątpliwości a także byliśmy na bieżąco informowani o postępach na każdym kroku. Ponadto, sposób prezentacji oferty kredytowej był wyjątkowo jasny i zrozumiały. Pan Sebastian wyczerpująco wyjaśnił wszystkie warunki, co pomogło nam w podjęciu świadomej i dobrze przemyślanej decyzji. Dzięki jego pomocy, proces uzyskania kredytu przebiegł sprawnie i bez zbędnych komplikacji. Z całego serca polecamy tego doradcę każdemu, kto szuka kompetentnej i rzetelnej pomocy. To była prawdziwa przyjemność współpracować z takim profesjonalistą.

Bartosz i Monika

Szczerze polecamy. Jakość i fachowość na najwyższym poziomie. Na każdym etapie wnioskowania o kredyt, dostawaliśmy wyczerpujące informacje. W każdej z form kontaktu tj. mail, telefon czy osobista wizyta, było odczuwalne pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Z czystym sumienie polecamy Pana Sebastiana :)

Karolina i Tomasz

"Bardzo polecamy Pana Sebastiana, wszystkie sprawy związane z kredytem przebiegły bardzo sprawnie. Na każde nasze pytanie uzyskaliśmy wyczerpującą odpowiedź, dzięki czemu wszystko mogliśmy bez problemu zrozumieć. Bardzo wygodny kontakt telefoniczny bądź smsowy i oczywiście miła i luźna atmosfera w trakcie spotkań. Zdecydowanie jest to najlepszy doradca kredytowy jakiego mieliśmy przyjemność spotkać."

Beata i Dominik

"Z ogromną przyjemnością polecam usługi Pana Sebastiana, który pomógł mi w bezproblemowy sposób uzyskać kredyt hipoteczny. Profesjonalne i indywidualne podejście sprawiło, że proces był łatwy i bezstresowy. Gorąco polecam usługi Pana Sebastiana.

Marta

"Gorąco polecam pana Sebastiana. Wykazał się profesjonalizmem i otwartością podczas całej drogi nabywania kredytu."

Mateusz Kocik

"Pan Sebastian doradzał mi w przeniesieniu kredytu hipotecznego do innego banku. Jasno i klarownie przedstawił oferty. Potem przeprowadził przez cały proces transferu. Po drodze niestety było kilka kłopotów spowodowanych przez nowy bank w których Pan Sebastian również starał się pomóc jak mógł. Kontakt profesjonalny, odpowiedzi na wszelkie pytania szybko i sprawnie. Przeprowadził mnie przez cały proces do momentu uruchomienia nowego kredytu oraz doradził jakie kroki należy wykonać w wydziale ksiąg wieczystych."

Anita

"Z całego serca polecam współpracę z Panem Sebastianem. Pan Sebastian wykazał się pełnym profesjonalizmem, zapewniając fachowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie ubiegania się o kredyt. Dzięki jego dużej wiedzy i doświadczeniu, udało mi się otrzymać BK2%. Pan Sebastian jest godnym polecenia profesjonalistą, nie wyobrażam sobie lepszej współpracy"

Bohdan R

"Wyjątkowy profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Pan Sebastian potrafił udzielić kompletnych informacji nawet w przypadku skomplikowanych sytuacji. Wyjątkowa cierpliwość i ogromna wiedza, serdecznie polecam!"

Marcin H

bottom of page