top of page

Sebastian Murglin

MENU

Kilka słów o mnie

 

Praca w branży finansowej może być niezwykle satysfakcjonująca i pełna wyzwań. Rozpoczęcie kariery w jednej z pierwszych firm doradztwa finansowego w Polsce w 2009 roku było dla mnie ekscytującym momentem. Już od pierwszych kroków w tym sektorze dostrzegłem, że jest to obszar, który spełnia moje zawodowe marzenia. Po latach pracy jako ekspert kredytowy mogę z dumą stwierdzić, że podjęcie się tego wyzwania było słusznym wyborem. To wspaniałe, gdy praca przynosi taką satysfakcję i pozwala rozwijać się zawodowo.

Jako specjalista do spraw finansowych opracowuję spersonalizowaną strategię działania, uwzględniając indywidualne potrzeby, możliwości i cele moich Klientów. Dodatkowo, oferuję Wnioskodawcom pomoc w znalezieniu odpowiednich rozwiązań kredytowych, asystując w procesie zbierania i przygotowywania niezbędnej dokumentacji oraz angażując się w cały proces związany z ubieganiem się i uzyskaniem kredytu. Zależy mi, aby poprzez moje wsparcie, odbiorcy moich usług czuli się pewnie w podejmowaniu kluczowych decyzji finansowych.

Wiem jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego jeszcze przed rozpoczęciem całości procedury zakupu nieruchomości staram się udzielić wielu niezbędnych rad i wskazówek. Uważam, że w prawie każdej sytuacji można odpowiednio zbilansować ryzyko transakcji. 

Zapraszam na pierwsze spotkanie, podczas którego dokonam analizy Państwa zdolności kredytowej, przedstawię wstępne możliwości oraz opowiem o niezbędnej dokumentacji i procedurze.

01

Bezpieczeństwo i asekuracja

W swojej ofercie posiadam  szerokie  spektrum ofert finansowych. Dzięki znajomości rynku oraz dostępnym rozwiązaniom jestem w stanie odpowiednio zabezpieczyć każdą transakcję. 

02

Transparentność

W ramach współpracy ze mną, poznają Państwo wszystkie istotne informacje, takie jak oprocentowanie, prowizje, koszty dodatkowe, warunki spłaty, a także wszelkie ryzyka związane z daną transakcją. 

03

Innowacyjność

Jako pośrednik finansowy pracuję na innowacyjnych systemach instytucji finansowych. Wyliczenia dotyczące zdolności kredytowych opieram na procesach, na których pracują poszczególne banki. 

04

Zaufana kadra specjalistów

Przez 15 lat działania w branży finansowej umocniłem wiele kluczowych współprac z ludźmi, którzy stanowią wsparcie merytoryczne w różnych instytucjach finansowych. 

05

Pełne spektrum możliwości

Oferuję pełne spektrum rozwiązań finansowych co stanowi wygodną i skuteczną opcję dla osób poszukujących wsparcia w znalezieniu odpowiedniego produktu finansowego. 

06

Doświadczenie

Najcenniejszym elementem przy współpracy ze mną jest moje wieloletnie doświadczenie w branży finansowej. Dzięki doświadczeniu mogę pomagać moim Klientom w podejmowaniu świadomych decyzji finansowych i osiąganiu swoich celów.

bottom of page