top of page
NZ6_1869.jpg

Poznajmy się bliżej.

Pracę w branży finansowej rozpocząłem w 2009 roku w jednej z pierwszych firm doradztwa finansowego w Polsce. Już pierwsze kroki w tym sektorze utwierdziły mnie w przekonaniu, że podjąłem się wyzwania, które jest spełnieniem moich marzeń zawodowych. Dziś, po latach spędzonych na stanowisku Eksperta Kredytowego, potwierdzam, że był to słuszny wybór.

Moją rolą jako specjalisty jest opracowanie odpowiedniej strategii działania, która opiera się na indywidualnych potrzebach, możliwościach i celach danej osoby. Klienci, poza edukacja finansową, otrzymują ode mnie możliwe rozwiązania kredytowe, pomoc w opracowaniu koniecznej dokumentacji, jak również moje zaangażowanie w całym procesie związanym z przyznaniem i uruchomieniem kredytu.

Wiem jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego jeszcze przed rozpoczęciem całości procedury zakupu nieruchomości staram się udzielić wielu niezbędnych rad i wskazówek. Uważam, że w prawie każdej sytuacji można odpowiednio zbilansować ryzyko transakcji. 

Zapraszam na pierwsze spotkanie, podczas którego dokonam analizy Państwa zdolności kredytowej, przedstawię wstępne możliwości oraz opowiem o niezbędnej dokumentacji i procedurze.

Zapraszam również na stronę:

www.panipanibroker.com.pl

www.facebook.pl/panpanibroker 

bottom of page